Czepki z głów

 

Miniony tydzień to trzy sytuacje, które najbardziej utkwiły mi w głowie.

Pierwsza, związana z czwartkowym treningiem na sali i okropnym bólem rąk i brzucha po nim. Oj trening obwodowy dał nam popalić!!!

Na dłoniach miałam pęcherze po drabinkach przez trzy dni. Mięśnie brzucha, lepiej nie mówić…Kichanie i śmiech graniczyły z cudem. W ten sposób odkryłam nowe mięśnie, o których istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia.

Druga sytuacja, śmieszna związana z basenem. Tytuł posta mówi sam za siebie, tyle tylko, że czepka nawet nie zdążyłam ubrać na głowę.

Gapa ze mnie, podarłam go. Pewnie był słabej jakości, a w dodatku jakiś taki brzydki. Na szczęście z pomocą przyszła mi koleżanka Ola z GT RAT, która pożyczyła mi swój zapasowy. Gdyby nie Ona, pewnie musiałabym założyć worek na głowę, żeby TRENING ZOSTAŁ ODBYTY! Żarty, żartami, ale od teraz noszę dwa !

Czepek to mała strata, ale aż się boję jak wyjadę ” szosą na szosę”. Co do mojego wymarzonego dwukołowca – poszukiwania wciąż trwają. Póki co jeżdżę na stacjonarnym, a sobotni trening odbył się bez większych niespodzianek.

W niedzielę część z nas brała udział w Biegu Radia Wrocław. Z dumą mogę powiedzieć, że to mój pierwszy start w barwach Radiowej Akademii Triathlonu 🙂

6 km biegu i poszukiwania wiosny, a w zamian medal, krówki sztuk 2 (zjedzone), woda mineralna (wypita), pomadka do ust, płyn do płukania jamy ustnej i domowy napój izotoniczny w prezencie od Gosi. Takie nagrody to ja lubię 😉

Podsumowując mój licznik :

510 – 9 – ostatnie dziewięć dni to wyczerpujące treningi, miłe spotkania, cenne uwagi od trenerów,zakwasy, zmęczenie, większa potrzeba snu, wzmożony apetyt, niezmywalny zapach chloru  i wciąż nie słabnąca EUFORIA!

I niech tak zostanie!

Pozdrawiam

W.

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii, Wanda Brewka. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius