Dobra zmiana 😉

Pięć tygodni za nami, uznałam, że czas na małą zmianę w treningach rowerowych. Trenerzy powinni się ucieszyć. Z garażu wyciągnęłam i odkurzyłam rower mojej córki, który zastąpił mój wspaniały rower miejski. Koniec z trasą do piekarni i na zakupy (nie mam już koszyczka do transportu). Od tego tygodnia przybrałam pozycję bardziej przyczajoną, jadę szybciej, bez trudu wjeżdżam na wzniesienia i pokonuję znacznie więcej kilometrów. Niestety nie mogę już tak swobodnie podziwiać widoków i zaglądać do ogródków sąsiadom. Po ostatnich przejażdżkach po okolicy stwierdzam, że nie doceniałam kreatywności naszych rodaków w ozdabianiu posesji.

Używane materiały od śrub okrętowych po wielką wyblakłą krowę z reklamy dobrze wszystkim znanej czekolady zadziwiają swoją oryginalnością. Można? Można!

W sobotę dzięki uprzejmości OLIMPIUS.PL mieliśmy możliwość, przymierzania i przetestowania kilku modeli pianek pływackich. Słyszałam wiele dobrego o pływaniu w piance. Pełna entuzjazmu wbiłam się w pierwszy model wskoczyłam do wody i… czar prysł, pływa się fatalnie 🙁 . Dookoła słyszę same pozytywne komentarze padło nawet słowo „komfort”,  u mnie z każdym następnym modelem, coraz gorszy nastrój. Cała przyjemność swobodnego pływania zabrana – za ciasno, za wysoko na wodzie. Stwierdzam, że to nie dla mnie, ale poszukuję dalej, może coś bez rękawów i długich nogawek się sprawdzi. Jak macie jakieś pomysły i propozycje, piszcie, będę wdzięczna za każdą pomoc. Opcję pokrycia się pianką do golenia sobie darujcie, już podrzuciła mi ten pomysł moja dowcipna koleżanka Gosia, więc odpada 😉 .

Czas leci szybciutko, nie mogę uwierzyć, że już minął miesiąc. Podsumowując ten czas, cieszę się, że biorę udział w tym projekcie. Jest naprawdę ciężko, ale nasza radiowa ósemka to wspaniali ludzie, wspieramy się wzajemnie i mam nadzieję, że tak pozostanie przez najbliższe 1,5 roku.

 

Życzę wszystkim Wesołych Świąt !!!!

 

Podziel się:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Wykop
 • del.icio.us
 • Reddit
 • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Agata Szydło. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Komentarze (2)

 1. Kasia
  Opublikowano 18 kwietnia 2017 at 10:52 | Permalink

  Agatko, widzę że wszystko idzie w dobrą stronę.Czuję optymizm w Twoich wypowiedziach a i humoru nie brakuje. Tak Trzymaj!!! Buziaczki

 2. bubu
  Opublikowano 15 kwietnia 2017 at 07:10 | Permalink

  😉
  przyjemnych treningów rowerowych!
  dobry pływak najwyraźniej nie potrzebuje pianki… zazdroszczę
  😉

RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius