FRANKFURT


 

… to centrum świata finansowego

… to ważny węzeł komunikacyjny z niemałym lotniskiem i kilkoma pasażerami przebiegającymi przezeń każdego roku

… to centrum wystawiennicze…

… to Ironman

i właśnie w ostatnich sześciu dniach, był on moją i Wojtka Góreckiego ojczyzną:

węzeł komunikacyjny został kolejny raz przetestowany [na lotnisku upewnili mnie, że mój laptop jest oryginalny -> po specjalnej kontroli przeprowadzanej dla producenta znanej marki… byłam pod wrażeniem!] , zastrzyk finansowy dla niemieckiej gospodarki zrobiony dzięki polskiej wycieczce wystawców na Messe Frankfurt, no i dwóch przyszłych ironmenów trenowało na ścieżkach nadmeńskich i we wspaniałym basenie!

basen był blaszany – taka puszka w bloku mieszkalnym w centrum miasta na Textrorstrasse, na poziomie „0”, temperatura wody – IDEALNA!!! czyli mega zimna…. [mało to precyzyjne, jednakże konkretów numerycznych brak… kafelki wokół basenu podgrzewane, miło dla stopy, ale zanurzenie w wodzie daje lekkie odświeżenie i trening można godnie przeżyć… choć na torze „SCHNELL SCHWIMMBAHN” mieliśmy z Wojtkiem czasem zatory… ale pokazaliśmy Niemcom, co to znaczy pływać SCHNELL.

 

ponadto, podczas targów PAPERWORLD, których staliśmy się częścią, mieliśmy możliwość przetestowania sympatycznych i skutecznych łóżek rehabilitacyjnych do masażu. w zasadzie mamy nadzieję, że uda się w naszej firmie zamontować takie posłanie, na którym 15 min. każdego dnia sprawi, że z większą werwą, stabilniejszymi plecami i zrelaksowanym ciałem będziemy odpowiadać na potrzeby świata, że nie wspomnę o mięśniach, na których głęboko odbija się piętno treningu triathlonowego.

oprócz masażów, trzeba było ciężko pracować, rozmawiać z reprezentantami kilkudziesięciu krajów, licząc na owoce poczynionych zabiegów… dobrze, że piękne dzieła olejne towarzyszyły nam przez ten czas, promując bogatą polską sztukę w wykonaniu artystki Justyny Szałamachy: www.szalamacha.pl

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Kinga Zakrzewska i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius