I Ty możesz zostać Iron Manem – Michał Wojtyło

Obecnie jest jednym z czołowych triathlonistów w kraju. Już czterokrotnie ukończył zawody na prestiżowym dystansie Iron Man.

Po raz pierwszy Michał Wojtyło zdobył ten tytuł w 2013 roku jako jeden z finalistów Radiowej Akademii Triathlonu. W Klagenfurcie Michał na mecie zameldował się najszybciej z radiowej grupy. Jego czas to: 10:27:07.

Teraz Michał Wojtyło będzie jednym z trenerów w projekcie RAT 2. – Naszym zadaniem jest przygotować Was tak, byście za 16 miesięcy zdrowo dotarli do mety – mówi Michał Wojtyło:

Część kwestii dotyczących treningów i wymagań szkoleniowców wobec uczestników Michał Wojtyło może zdradzić już teraz:

– W trakcie projektu RAT 2 uczestnicy będą spotykać się nie tylko na grupowych treningach. W planach są również krótkie obozy i starty kontrolne – mówi Michał Wojtyło:

Finał Radiowej Akademii Triathlonu 2 zaplanowaliśmy na 2018 rok podczas zawodów Iron Man w Barcelonie. Do tego czasu będziemy spotykać się z wyselekcjonowaną grupą na treningach drużynowych, wyjazdowych obozach sportowych; zapewniamy także profesjonalną obsługę trenerską i medyczną.