Iść czy nie iść ?

Przydarza się człowiekowi trzy dni urlopu 🙂  Chciałam zrobić porządki w ogrodzie przed zimą, potrenować w świetle dnia, złapać ostatnie promyki słońca. Środa dzień pierwszy rano na 7 basen, potrenowane. Potem porządki w ogrodzie średnio przyjemnie wiatr taki, że ziemią sypie po oczach, obcięte gałęzie rozwiane po całym ogrodzie ale udało się wykonać zaplanowane prace. Czwartek dzień drugi rano rower, mokro myślę sobie poczekam jak przeschnie i wyruszam. Pogoda jednak nie odpuszcza wiatr wieje silny i co chwila kropi. Siedzę sobie w domu i myślę iść czy nie iść ? Ciekawa książka leży i kusi aby wyciągnąć się na kanapie pod kocykiem i zanurzyć w świecie z lektury. Walka z samym sobą jest trudna i upewnia mnie, że zima będzie ciężka. Trochę jakby jaśniej się zrobiło za oknem, więc wskakuję w rowerowe gatki, koszulkę i jadę. Moja 20 km trasa koło domu to pętla z umiarkowanym ruchem samochodowym, całkiem fajnym asfaltem i ładnymi widokami. Odkryłam, że można ją wydłużyć o 3 km więc jadę ochoczo. Silny wiatr dosłownie chwilami spych mnie z drogi i pojawił się deszczyk ale jedną pętelkę dam radę. Walczę dzielnie z tym wiatrem i deszczem a tu nagle na nowym odcinku trasy pojawia się na wyświetlaczu przy drodze napis jedziesz 32 km / h. Jakie zdziwienie bo jak dla mnie to w bardziej sprzyjających warunkach atmosferycznych można by rzecz niezłe tempo. Nawet się oglądam czy aby za mną coś nie jedzie ale nie droga pusta. Fajna sprawa jeżdżę coraz szybciej 🙂

Odpowiadając na pytanie ,, Iść czy nie iść ? ” oczywiście, że iść moi drodzy. Warto było zmoknąć i powalczyć z wiatrem, dodam w obie strony bo jakoś nie wiem jak to się dzieje, że jak jedziesz pod wiatr zawracasz to ten wiatr znowu wieje w oczy. Mimo, że zimno, mokro, cała ja i sprzęt w błocie było warto i muszę zapamiętać to uczucie zadowolenia, łatwiej będzie trenować zimą.

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Agata Szydło. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius