Jak sprawić, żeby KOBIETA nie ŻAŁOWAŁA?

Na ogół wydaję pieniądze racjonalnie, zwłaszcza kiedy ich nie mam. Z jednym małym wyjątkiem…właśnie wydałam ostatnie oszczędności na start w IM w Klagenfurcie (http://ironmanklagenfurt.com/). Mimo to cieszyłam się jak dziecko, jakbym kupiła los na loterii, zwiększając tym samym szansę na zadowolenie. Teraz znowu nic nie mam, więc z powrotem będę oszczędna :].

A więc klamka zapadła …

Wieczorem tego samego dnia dostałam zaproszenie do przyjaciół. Bardzo chciałam podzielić się z nimi tą wiadomością, związaną z nią radością, ale i obawą… Czeka mnie jeszcze rok przygotowań…Rok  żmudnych i morderczych treningów, walki z samym sobą, poznawanie swoich możliwości, własnych słabości… Cóż, dawno tak nie marudziłam. Do tego ostatnio mam wrażenie, że moja forma spadła trzy półki niżej i nogi odmawiają posłuszeństwa. To naprawdę duży test dla psychiki. Zresztą, to może wyobrazić sobie jedynie ktoś, kto przeżył bezwzględny wojskowy obóz treningowy 🙂 !

Jednym tchem opowiadam im o wszystkim i nagle mój przyjaciel milknie, usilnie szukając czegoś  w internecie. Po kilku minutach oglądamy znaleziony przez niego filmik :

http://www.youtube.com/watch?v=jnqpYKx8Fvk

W głowie kłębią mi się myśli kanibalistyczne! A mój przyjaciel spokojnie mówi:

„Nie pokazywałem Ci tego wcześniej, ale jak już zapłaciłaś nie ma odwrotu, więc popatrz co cię czeka. Podobno nikt jeszcze nie umarł, ale niektórzy byli blisko, bo ból był nie do zniesienia. A tacy szaleńcy nie odpuszczają dopóki nie zemdleją. Jesteś gotowa na ten ubaw? Pokazuje ci to, bo martwię się o Ciebie. Możesz się przerazić i żałować, ale możesz też to wykorzystać. Wystarczy, że wystartujesz w naprawdę dobrej formie i  mądrze rozłożysz siły. Dlatego aktywnie pracuj, nie spalaj się i słuchaj trenera. To co tu widzisz to tylko odsetek ludzi startujących.. Pamiętaj, że będziemy tam, aby Cię wspierać. Będzie dobrze.”

Dobrze jest móc liczyć na kogoś… Zawsze :).

. . jest taki cytat Lucille Ball: ‚I’d rather regret the things I have done than the things that I haven’t.’ (w wolnym tłumaczeniu: spróbować i ponieść porażkę jest lepsze, niż nigdy nie spróbować).

Klamka zapadła … 🙂

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Olimpia Łabuz i otagowano jako . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius