JULKA

Kiedy w lutym otrzymałam propozycję pisania tego bloga, bałam się, że nie dam sobie rady… Przecież ja w porównaniu z Państwem nie wiem nic!  No i bądź tu mądra i pisz dla mądrzejszych od siebie…

Dzisiaj zmieniam zdanie, gdyż wierzę, że zdoła POMÓC 🙂

Będzie o Julce… O walce, o cierpieniu i o wytrwałości.

We Wrocławiu w całkiem normalnym domu mieszka Szczęśliwa Rodzina. Szczęśliwa, bo bardzo się kochająca. Szczęśliwa, bo bardzo się wspierająca. W rozmowie z nimi czuć szczerą życzliwość, troskę, pokorę i dystans. Ten ostatni jest szczególnie potrzebny. Siła również i wprost niewyobrażalna wiara.

Mają też ogromny powód do łez, których nie kryją. Mają wspaniałą córeczkę Julkę, o którą walczą z całych sił. Julka urodziła się z ogromnym naczyniakiem głowy i szyi. Lekarzom udało się usunąć tylko jego część i po kilku bardzo ciężkich tygodniach pobytu w szpitalu Julka wróciła do domu. Guz który jest jeszcze z tyłu głowy bardzo jej przeszkadza. Ponadto naczyniak na krtani ciągle rośnie i z powodu ciągłych problemów z oddychaniem został wykonany bardzo ryzykowny zabieg tracheotomii, po którym Julcia znów mieszka w szpitalu.

Julka to wielki Zuch, uczy się na nowo żyć, oddychać, jeść i ma wielkie szczęście, że urodziła się właśnie w takiej Rodzinie… Teraz potrzebuje jednak szczególnej opieki i rehabilitacji…

Cała trójka zaimponowała mi swoja ogromną siłą! Przypominając co w życiu jest naprawdę ważne…

Wystarczy że oddacie zwykłą nakrętkę. Nakrętki, to żaden koszt, a może bardzo pomóc !!! Za  pieniążki z nakrętek Julka będzie mogła częściej chodzić na rehabilitację, kupić leki oraz sprzęt medyczny, którego NFZ nie zgodził się refundować.

 

 

 

Zebrane nakrętki można oddawać w następujących punktach:
Inter cars ul. Graniczna 8c
Inter cars ul. Armii Krajowej 61 (teren Atalu)
Inter Cars ul.Wrocławska Długołęka
ul.Sygnałowa 17a

Kontakt: aisssha@o2 lub pod numerem 600-734-054

Pomóżmy…

Podziel się:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Wykop
 • del.icio.us
 • Reddit
 • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Olimpia Łabuz. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Komentarze

 1. sporciara
  Opublikowano 20 listopada 2012 at 00:27 | Permalink

  Już od trzech lat zbieram nakrętki za namową mojej przyjaciółki. Teraz będą dla Julki.Sukces „nakrętkowych” akcji tkwi w poczuciu, iż możemy zrobić coś dobrego dla drugiej osoby, zupełnie nic przy tym nie tracąc. Powodzenia!

RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius