Kręcimy kilometry dla Filipka

W piątek dowiedzieliśmy się o akcji Kręcimy kilometry dla Filipka. Kilka osób z GT RAT zadeklarowało chęć udziału więc w ramach sobotniego treningu, dołączyliśmy się do akcji. Akcja ważna i pilna ratująca życie małego Filipka.
Organizator Bartek Huzarski, założyciel szkoły Huzar Bike Acdemy w której szkoli dzieci z zakresu kolarstwa.
Sponsor Deichmann Polska  który przekaże na leczenie Filipka 1 zł za każdy przejechany kilometr. Na miejsce startu stawiło się bardzo dużo osób, gotowych do pokonania 100 oraz 200 km.

Bardzo się cieszę , że mogłam uczestniczyć w akcji, niesamowita rzecz, wspaniali ludzie którzy potrafili się zjednoczyć aby pomóc w potrzebie. Jeszcze przed sobotnim startem zgłosiło się kilu dodatkowych sponsorów aby wesprzeć Filipka, naprawdę fajna sprawa. Możecie odwiedzać profil Filipka, może będziecie mogli pomóc małemu w walce z chorobą https://www.facebook.com/FJakFighterFilipNeuroblastoma/

 

Pokonałam swoje pierwsze 120 km, nie było łatwo pod wiatr jak dla mnie tempo  szybkie ale dałam radę było łatwiej mając w głowie cel wyprawy.

Dodatkowo bardzo pomocni ludzie na trasie, dziękuję wszystkim za podstawianie koła i osłonę przed wiatrem.

Dodatkowo dziękuję Tomaszowi Woładźko za wpychanie mnie pod górki. Ten człowiek to ma nogę do pedałowania, wjeżdżał z dodatkowym obciążeniem pod wzniesienia bez większego problemu.

Przyznam się, że nawet redaktora radia Eska nie poznałam, tłumaczy mnie tylko zmęczenie. Przecież Tomek Wołodźko, Maciek Stajniak i Kasia Pawlak zawsze rano budzą nasze miasto, przez dług czas codzienni o 6 rano poprawiali mi humor w drodze na trening.

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Agata Szydło. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius