Mam i ja

Kolejne święta czas zacząć. Jednak budząc się dziś rano przez chwilę się zastanawiałem : Wielkanoc to, czy Boże narodzenie.

W planach 10x400m pływanie w tempie prawie startowym . Dlatego szybkie postne śniadanie ( płatki owsiane z dżemem domowej produkcji) i można było realizować plan.

Najbliższy basen jest oddalony o około 15 km dlatego drugi trening biegowy miał być realizowany zaraz po wyjściu z wody…jednak oblodzenie na mało uczęszczanych drogach którymi miałem biec było na tyle duże, że postanowiłem nie ryzykować kontuzji. Mam nadzieje na poprawę pogody w kolejnych godzinach i może bieganie uda się zrealizować po południu.

Powiecie – czemu nie do lasu, w końcu wokół Czerniewic mnóstwo leśnych dróg którymi przechadzają się tylko sarny.

Z jednego bardzo prostego powodu. Tu nadal mamy 20cm śniegu… a wczoraj jeszcze popadało.

 

 

Jak tylko puści mróz wyjazd z domu będzie niemożliwy , dlatego już rozpoczęła się walka z ostatnimi ( mam nadzieje) podrygami zimy.

 

 

Łatwo się domyślić że rower który zabrałem z sobą raczej się nie przyda… no może trochę na rolce poćwiczę. Bo uwierzcie mi utrzymanie kondycji na tym ustrojstwie wcale nie jest takie łatwe, a poklepanie mnie po plecach przez mamę w celu wyrażenie swojego podziwy skończyło się szybkim wypadnięciem z rolki J nie wspominając że picie podczas jazdy nie wchodzi na razie w grę – oj dużo nauki przede mną.

Ostatnio się zastanawiałem czy fakt iż zmieniłem grupę wiekową zobowiązuje mnie do dorośnięcia.

Chyba łatwo się domyślić do jakiego wniosku doszedłem : )

Mają go inni – mam i ja : )

 

Z życzeniami radosnych świąt Wielkiej Nocy przesyłam wam mojego kolarskiego „Zająca Wielkanocnego”

 

 

 

PS.  Z kuchni dochodzi już zapach wspaniałych ciast….I do końca nie wiem czy post kończy się po święceniu czy wieczornej mszy…
Ale jakby nie było dopadnę się do nich zaraz po bieganiu : )

 RAT-owski pierwiastek pojawia się wszędzie 😀 Tak malują pisanki zabiegani triathloniści 🙂

 

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Michał Wojtyło i otagowano jako , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius