Marcin Wróbel

Pierwszy raz o zawodach typu Ironman usłyszałem kilka miesięcy temu. Po obejrzeniu internetowych relacji nie miałem wątpliwości, że chcę być częścią tego wspaniałego wydarzenia, chcę zostać Ironman?em!?

Egzamin vs trening

Już na samym początku musiałem dokonać wyboru. Iść na ostatni egzamin w sesji czy stawić się na treningu i spróbować swoich sił w RAT. Na szczęście udały się obie rzeczy. Podjęta przeze mnie decyzja jest przemyślana, a co za tym idzie jestem świadom wysiłku, trudu, wyrzeczeń jakie trzeba ponieść, aby osiągnąć sukces.

Ogromna radość

Sport uprawiam wyłącznie rekreacyjnie; sprawia mi on ogromną radość, a udział w Państwa projekcie jest dodatkową motywacją na drodze do osiągnięcia upragnionej mety. To właśnie motywację, zapał i dążenie do wyznaczonych celów uważam za swoje największe zalety. W 2010r. brałem udział w grze terenowej ?Selekcja?, gdzie spośród setek kandydatów znalazłem się w szczęśliwym gronie dwunastu finalistów. Udział w/w imprezie wymagał ogromnej determinacji, sporego wysiłku fizycznego i umysłowego, czyli cech charakteryzujących ludzi osiągających zamierzone cele.

Będzie dobrze

Jestem przekonany, że dzięki odpowiedniemu treningowi pod okiem profesjonalnego trenera jestem w stanie sprostać stawianym mi  wymaganiom, a zarazem pokazać, że każdy z nas może zostać ?człowiekiem z żelaza?. Mam nadzieje, że pomogą mi Państwo spełnić moje marzenie i już w przyszłym roku usłyszę słowa ?Marcin Wróbel you are an Ironman?.

Marcin Wróbel
Wiek: 27
Zawód: Doradca finansowy
Hobby: Sport, inwestowanie, sztuki walki, gotowanie
Wykształcenie: Średnie
Znaki szczególne: brak

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Uczestnicy. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius