Michał Wojtyło

Do tego sportowego przedsięwzięcia zgłosiło się wielu ?twardzieli?. Nieuczciwością byłoby gdybym powiedział, że jestem najlepszy wśród tego grona ? zresztą treningi mogłyby to szybko zweryfikować.?

Dla ludzi z żelaza

Zapewniam natomiast, że mikstura moich sportowych pasji, charakteru oraz ciężkiego treningu, podczas którego poznaję samego siebie i pokonuje kolejne bariery własnych możliwości, czyni ze mnie idealnego kandydata, aby stanąć w gronie znakomitej ósemki.

Woda, rower i bieganie to rzeczy, które uwielbiam. Wspaniale byłoby je połączyć i uprawiać, jako jedną nową dla mnie dyscyplinę:

– dyscyplinę konkretną;
– dyscyplinę kompletną;
– dyscyplinę dla Ludzi z Żelaza.

Przenosić góry

Jako osoba regularnie trenująca wiem, że motywacja plus siła charakteru pozwalają ?przenosić góry?. Intensywnie trenuję, dlatego jestem przekonany, że mam podstawy, aby przetrwać wyczerpujące i często monotonne cykle treningowe.

Każdy ma w życiu ideały, do których dąży. Moim sportowym ideałem jest połączenie dyscyplin, które uwielbiam w jedną ? triatlon. Już sama możliwość przygotowywania się do zawodów z cyklu Ironman jest wspaniałą przygodą, natomiast udział w zawodach byłby jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu.

Każdy ma swój cel

Bo przecież mimo różnego stylu życia i różnych pragnień, każdy człowiek ma swój cel do którego dąży. A jak napisał kiedyś A. de Saint-Exupéry „cel jest wielki, kiedy mu się poświęcasz.”

Michał Wojtyło
Wiek: 30 lat
Praca: Project Manager
Hobby: Kolarstwo górskie, nurkowanie, akwarystyka
Wykształcenie: Ukończyłem Politechnikę Wrocławską

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Uczestnicy. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius