Niby dobrze, a jednak nie do końca – Triathlon Krośnice!

Musiał minąć dobry tydzień, aby emocje opadły i pewien niesmak poszedł w zapomnienie. Pewnie dziwi Was to co napiszę, ale nie zawsze zajęcie „pudła” jest równoznaczne z zadowoleniem i 100% satysfakcją. Ostatni start w Krośnicach dał mi dużo do myślenia…

Nie mam nic do zarzucenia Organizatorom. Impreza wypadła super. Klimat, ludzie, pogoda wszystko dopisało. Nawet „strefa finishera” była duża bogatsza niż zazwyczaj. Jeśli chodzi o start. Miał być treningowy, a wyszło jak wyszło – dobrze! Udało mi się zająć 2 miejsce wśród kobiet w kategorii open. Super czas 1h:21:54, poprawiony o 3 minuty do tego w Bełchatowie. I nic tylko się cieszyć. A jednak ….Na niełatwej trasie rowerowej, przyszło mi ścigać się z dziewczyną jadącą na „góralu”. Na ostatnich trzech może czterech kilometrach wyskoczyła nie wiadomo skąd i nie odpuszczała do końca. Do strefy T2 wpadłam przed nią z zapasem 28 sek. Jednak zmiana butów z szosowych na biegowe, spowodowała, że gdzieś zgubiłam ją z oczu i zobaczyłam dopiero na mecie. Była pierwsza. Czytając to pewnie myślicie, że to zwykła zazdrość. Nic z tych rzeczy! Dotarło do mnie jak wiele przede mną pracy. Sprzęt sam nie pojedzie. Myślałam, że na bieganiu nadrobię, ale ONA znów okazała się lepsza i to na tyle,że odstawiła mnie na 4 minuty. No nie poszło mi w bieganiu i tym razem. Wiem, że mogłam szybciej ale nogi jakoś nie niosły. W takich sytuacjach człowiek zawsze szuka usprawiedliwienia. Ja też zaczęłam rozmyślania…Może miałam za mało czasu na regenerację przed zawodami ? Może jechałam na rowerze za słabo? A może po prostu trzeba brać się do roboty i przestać narzekać.

Tyle o starcie w Krośnicach.

 

Ps 1. Dziękuję Bartkowi,Andrzejowi oraz GT RAT-om za wspólny start i fajnie spędzony czas ! Moim chłopakom za super kibicowanie.

Ps 2. Nagroda w postaci wejściówek na basen – to chyba nie przypadek 🙂

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Wanda Brewka. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius