Nie ma to jak #triningi w grupie

Przez pewien czas ćwiczyłam solo, ale gdy tylko wpadłam na zajęcia z GT RAT (http://www.gtrat.pl/), od razu zrozumiałam co tracę…

Wsparcie grupy jest prze-ważne, zwłaszcza w moim przypadku. Trenerzy też nie utrudniają mi życia, ba, wręcz przeciwnie. Zawsze mogę liczyć na dobre, pozytywne słowo i wsparcie. Miałam już kilka punktów zwrotnych w mojej triathlonowej karierze, ale o tym w innym poście.

W triningach jestem już zaprawiona, nie powiem, biorę już zawsze torbę ze „strojem na WF” ze sobą do auta (za poleceniem Agaty – Agata, dzięki!). Poza akcjami, w których czasami podjeżdżam już pod salę gimnastyczną i nagle przypominam sobie, że nie wzięłam koszulki, jest całkiem nieźle. Zamówiony rower czeka na mój powrót do Wrocławia i wtedy dopiero będę mogła go odebrać kurierowi. Co będzie mi rower przetrzymywał, łobuz jeden!

 

Tymczasem w Gdańsku…

Pogoda dopisuje, wychodzę żeby zdążyć na konferencję, na której Natalia Hatalska (hatalska.com) opowiada o nieuchronnym końcu normalnej żywności. Czy wiecie, że aż 1/3 terenów uprawnych nie nadaje się już całkowicie do użytku rolnego ani hodowli? Może te dane nie dotykają nas w tym momencie, ale do 2050 roku mamy jeść dania z proszku. Tak, sproszkowane białko, tłuszcz, węglowodany. Będziemy je odmierzać miarką i rozcieńczać wodą, o ile jeszcze będzie ją można uzyskać…

Co więcej, ze względu na to że jedzenie jakie będziemy przyjmować nie będzie wymagało od nas przeżuwania, nastąpią ewolucyjne, nieodwracalne zmiany w anatomii czaszki: staw skroniowo-żuchwowy ulegnie „deformacji”, będzie prawdopodobnie mniej ruchomy, a co za tym idzie: wygląd twarzy też się zmieni. Wydaje mi się, że możemy mieć smuklejsze twarze (to akurat mi się przyda z moimi okrągłymi polikami, ale zaraz zaraz… nie zjeść świeżego chleba z masłem na tarasie? heloł?), mniej zarysowane szczęki, jakby androgeniczny wyraz twarzy. Taki scenariusz jest więcej niż możliwy. To według Hatalskiej tylko kwestia czasu.

Co z normalnym jedzeniem? Oczywiście, będzie ono dalej dostępne, ale tylko dla bogatych… Klasowość nas jak zwykle podzieli 🙂

Ruchy sceniczne

Na tej samej konferencji szybko pędzę na scenę, bo reprezentuję mój startup. Zostaliśmy wybrani spośród 160 firm, mamy możliwość zaprezentowania się przed inwestorami razem z 30 innymi młodymi firmami. Walczę więc o nagrodę.

Ok. Przedostałam się do ścisłej 20-stki. Na scenie mogłam zaprezentować naszą działalność (platforma do nauki języków obcych i zarządzania nią) i to co udało nam się osiągnąć od założenia. Przed inwestorami i publicznością. No, ale jak to w konkursie, zwycięzca jest jeden. Wygrywa startup FindAir (pomysł przedni) – jest to technologia dla astmatyków. Teraz medyczne aplikacje, najlepiej w połączeniu z hardware są bardzo sexy. Inne wyróżnione projekty dotyczyły również medycyny albo… sportu 😀 Nie triathlonu, ale kto wie… Może my coś razem wymyślimy? Szukam co-foundera <3 😀

A wieczorem…

Nie wiem jak Wy, ale ja wielbiam Fisza! Najgorsze jest, że we Wrocławiu bardzo często bilety są wyprzedane na długo przed koncertem. A tu taka niespodzianka!

Gdańsk jest magiczny, w ogóle uwielbiam Trójmiasto i zawsze chętnie tu przyjezdżam, jeśli tylko jest na to miejsce w kalendarzu i fundusze w portfelu. Mają piękny port, stocznię, muzea, Openera. Lubię tu być. Na koniec zafundowałam sobie przejażdżkę w jednej z kabin tego czegoś:

Podobno ma być cały rok, więc jeśli planujecie Trójmiast, to zarezerwujcie koniecznie czas i jedyne 28 pln na tę atrakcję, bo moim zdaniem warto (jest tu też nuworyszowa kabina VIP, w której możecie się napić szampana i podziwiać panoramę Gdańska, ale panorama z tej kabiny na bank wygląda lepiej i … na bank drożej 😉 😉 😉  ).

 

Wszędzie dobrze…

Wracam do domu, bo trzeba nadgonić triningi. Musze tez ogarnąć zakupy, a mianowicie: hełm na rower, buty na plastry 😀 czy tam na rzepy (podobno jeden ma iść w przeciwną stronę – rzep, nie BUT 😉 OMG, obym te zakupy ogarnęła! Trochę się też boję, ale bardzo ciekawa jestem tych wycieczek po szosie… 😉

 

 

 

 

 

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Aleksandra Dykta i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius