Nie samym treningiem żyjemy

Drugi już mój wpis na ten temat. Postanowiłam go zamieścić w celu przypomnienia, że jednak w całym trudzie przygotowań dobrze się bawimy i potrafimy też znaleźć czas na zabawę.

Czytając nasze blogi możecie dojść do wniosku, że nic innego nie robimy tylko trenujemy i pracujemy. Nasz wolny czas wypełniony jest tylko sportem. Po cześć to prawda wsiąkamy w cały ten triathlon zanurzając się coraz głębiej. Z każdym dniem nakręcasz się coraz bardziej, to co kiedyś wydawało się niemożliwe nagle staje w zasięgu Twojego wzroku. Tak jak biegacz mówi tylko o bieganiu, miłośnik ćwiczeń na siłowni będzie nas zamęczał opisem super sprzętów w jaki wyposażona jest jak dla mnie sala tortur, tak i triathloniści do upadłego mogą rozmawiać o treningach, zawodach, sprzęcie, odżywkach itp. zanudzając niezainteresowanego tymi tematami na śmierć 🙂 Jednak w nasze treningowe życie wkraczają też inne rozrywki. Jest czas na kino ( ostatnia projekcja związana z triathlonem 😉  ) wyjścia do knajpki z rodzinką lub znajomymi. Ostatnio odbyła się też fajna impreza zorganizowana w celu zjednoczenia środowiska Wrocławskich triathlonistów. Bawiliśmy się przednio do białego rana. Oczywiście nie obyło się bez rywalizacji sportowej, wszystko jednak na wesoło z dużą dawką humoru.

Biorąc to wszystko pod uwagę oraz fakt, że wspólne treningi w gronie, chyba mogę napisać szaleńców (kto normalny wstaje codziennie wcześnie rano aby pobiegać, popływać lub pedałować) są naprawdę dobrą zabawą. Mogę stwierdzić, że całe to amatorskie triathlonowanie daje duże zadowolenie, satysfakcję, nakręca do działania w każdym aspekcie życia. Dlatego nasze wpisy o pocie, bólu i kontuzjach niech was nie przerażą i nie zniechęcą do działania. Myślę, że nikt z nas nie chciałby cofnąć czasu i zostać na kanapie 🙂

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Agata Szydło. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius