Niedoczas

Niedoczas to zjawisko wszechogarniające, które spadło na mnie niczym grom . Polega ono na tym, że objęty zjawiskiem niedoczasu ciągle biegnę, ciągle organizuje, ciągle załatwiam i zazwyczaj nie nadążam. Dla obciążonych niedoczasem doba powinna mieć przynajmniej 30 godzin, w czasie których organizm zdolny byłby do efektywnego funkcjonowania. Niedoczas może dopaść każdego zawsze i wszędzie. Podobno pomaga planowanie.

 

 

 

 

 

Dzielnie zapisuje wszystkie zadania w kalendarzyku; poranny trening, praca jedna, zmiana lokalu i praca druga, basen, masaż…Wszystko poukładane i zaplanowane, a bez notatnika nie wiem co robię jutro.

 

 

 

 

 

Dziś się wszystko zamieszało i znalazłem się o godz. 15:30 nie w tej pracy co powinienem w odległości biorąc pod uwagę możliwości poruszania się po Wrocławiu, około jednego roku świetlnego.

Do właściwej roboty dopełzłem 2 godz. później niż się należało. Ale się ucieszyli..

 

 

 

 

 

 

W salonie dogorywają elementy mebla, który postanowiłem sam skręcić. Zawsze lubiłem to robić, teraz jestem w niedoczasie i  wciąż część mebla zalega w kartonach, nie mówiąc o powieszeniu go na ścianie, ale obiecuje sobie zdążyć przed Świętami. Z ostrożności nie mówię rodzinie na które Święta to planuje. A jak wyjdzie na Wielkanoc?

Tyle spraw zalega, jakieś rachunki, urzędy, zus, badania i wciąż się nawarstwia.

Przestrzeń wokół mnie wypełniły podręczniki medyczne. Kolejna górka przede mną. W sobotę kończą się egzaminem dwuletnie studia na Uniwersytecie Jagielońskim z Medycyny Bólu.

Mam  dyspensę od Trenera i ograniczone objętości treningów, tylko mam się uczyć.

Gdyby tylko można było jeszcze nie spać, to pewnie bym zdążył.

Zatem niedoczas jest, był i będzie.

 

 

 

 

 

 

Założyłem ,że ten wpis zajmie mi 15 min. Zmieściłem się.

Oby do niedzieli, potem może będzie łatwiej, no i może się rozpogodzi…

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Maciej Garncarek. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius