Nowy sezon czas zacząć

Minęła zima na dobre, z perspektywy pierwszy kwartał roku zleciał bardzo szybko, zaś za niecałe 180 dni główny start sezonu. Na treningach widać, kto i jak przepracował zimę i początek wiosny, dla mnie ten okres roku chyba nie był zbyt pomyślny, gdyż już 3 miesiąc męczę się z bólem pleców i pomimo wizyt u fizjoterapeutów, automasaży nic się nie poprawia. Jutro szczęśliwie doczekałem się wizyty w specjalistycznym ośrodku ortopedycznym, być może on rozwiąże mój problem. Trenować mogę, choć nie na wszystkich treningach i nie z pełnym obciążeniem.

Wracając jednak do perspektywy trenowania i treningów, w parkach, na ścieżkach rowerowych, bieżniach coraz więcej ludzi uprawiających czy to bieganie czy jazdę rowerem. Widok taki sprawia, że trenuje się przyjemniej i przede wszystkim jest chęć! Widoki zapierają dech w piersiach, słońce ładuje endorfiny. Tym którzy nie zaczęli jeszcze wiosennego szlifowania formy, polecam już zacząć, bo to ostatni gwizdek. Porównując naszą formę do tej sprzed roku, jesteśmy o poziom wyżej, ale taki zauważalny, nikt się nie krzywi na myśl o ciężkim treningu, bo każdy w głowie ma świadomość, że pełny IM to nie przelewki i lekko nie będzie.

Na koniec chciałbym nawiązać do jeszcze jednej sprawy. Początek wiosny był czasem dość burzliwym, co pewnie było widać po naszych RATowych blogach, nie chodzi tu o kwestie sportowe, jednak jako drużyna mamy nadzieję, że ten czarny okres jest już za nami. Patrząc w przód nasza DreamTeam i Radio Wrocław, jest już na ostatniej prostej do  IM w Gdyni i Barcelonie, choć przez chwilę ta droga naprawdę była stroma i kręta. Trzymajcie kciuki, czytajcie nasze blogi, wyszukujcie relacji Radia Wrocław zarówno na portalu Radia jak i na antenie. Liczymy na mocne wsparcie medialne 😉 no i najważniejsze, na wsparcie Was, naszych kibiców-czytelników.

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Krzysztof Borowiecki. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius