Nutricus ,,Waga startowa”

Trwają u mnie dalej małe wakacje, oddech od treningów. Czas na trening umysłu, ćwiczenie silnej woli, powstrzymanie się od aktywności to dla mnie naprawdę trudne wyzwanie. Odkryłam w tym czasie coś ważnego. Trenuję już naprawdę intensywnie 10 miesięcy a moja waga stoi jak zaklęta. No może nie do końca 2 kg mniej i kilka cm to jednak niewielka i niewystarczająca w moim przypadku zmiana. Mam do zrzucenia jeszcze kilka kilogramów i w takim tempie to pewnie będę musiała w Barcelonie te kilka nadmiernych kg dowlec z sobą do mety.

Moje dotychczasowe próby okiełznania jakiejś rozsądnej diety nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Pomocną dłoń wyciągnęła do mnie firma Nutricus. Firma stworzyła projekt ,, Waga Startowa” w ramach którego przygotuje pięciu triathlonistów do nadchodzących startów w sezonie 2018. Doświadczeni dietetycy przygotują dla mnie zindywidualizowaną dietę, dopasowaną do moich treningów, pomogą w osiągnięciu celu. Dopilnują aby moja waga startowa była odpowiednia a przy tym abym zachowała energię na przygotowania. Naprawdę bardzo się cieszę na naszą współpracę jestem podekscytowania i zdeterminowana dlatego sumiennie będę wypełniać plan. Będę was na bieżąco informować o postępach. Odkryłam przy okazji, że mam chyba jakieś wyjątkowe szczęście, moja skromna osoba została wybrana już do drugiego projektu. Pierwszy uczyni ze mnie Człowieka z żelaza drugi pomoże mi wyglądać jak Człowiek z żelaza. Chyba się rozglądnę jeszcze za innymi projektami, może ktoś zechce ubrać Człowieka z żelaza ewentualnie Dorota z Was urządzi mogłaby zamienić moją domową oranżerię w salę treningową 😉

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Agata Szydło. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius