Perfekcyjny weekend

Zacznę od najważniejszego – w ten weekend najważniejsi nie byli młodzi RATowcy, a ci starsi, ekipa z pierwszej edycji, która tworzy obecnie GT RAT – chodzi mi o dwie osoby – Michał Wojtyło i Olimpia Wojtyło, oraz czarny koń, osoba która weszła, a raczej wjechała do świata TRI niczym Ferrari – Michał Rajca, a na koniec Janisz Borczyk. Ludzie Ci na co dzień stanowią o sile GT RAT, na treningach wszystko robią naj – najwięcej, najszybciej, najbardziej technicznie. Dla nas młodych adeptów triathlonu stanowią NAJlepszy przykład do naśladowania.

Dzień zaczął się od relacji z IRONMAN Chattanoga, gdzie Janisz złamał 5 godzin na dystansie 70.3 IM, dalej wzrok sięgał do Walii, gdzie Michał Rajca szedł jak huragan i zdobył 3 miejsce w swojej grupie wiekowej na IRONMAN Wales na pełnym dystansie IM. Michał wyszedł po pływaniu 540, a do mety dobiegł 41 (wliczając w to zawodników z licencją PRO). Wyprzedzając tyle osób miano huraganu jak najbardziej mu się należy 😉

Końcówka była jak finał Ligi Mistrzów z dogrywką i karnymi do 1 w nocy – Michał i Olimpia, startowali również na królewskim dystansie – Ironman Wisconsin. Oboje finiszowali na z wynikiem na podium w swoich kategoriach wiekowych. Olimpia 2 miejsce w grupie wiekowej, Michał 3 w grupie wiekowej. Oboje na metę wbiegli z flagą Polski.

Michał, Olimpia i drugi Michał, zapewnili sobie tymi wynikami start na Mistrzostwach Świata na Hawajach w Kona.

Dla nas młodych RATowców celem nadal jest ukończenie pełnego dystansu IM, co nie jest łatwe. Jednak mamy obok siebie najlepszych mistrzów, jest na kogo patrzyć i jest od kogo się uczyć!

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Krzysztof Borowiecki i otagowano jako , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius