Pomysł na przełamanie monotoni

Harlem Shake w wykonaniu RATu:)

Jestem oddanym fanem tej zabawy, który tylko czeka na możliwość stworzenia własnego video. Jeśli nie wiesz o czym mówię, to cytując z wikipedii:

Co to jest Harlem Shake?

„Do 30-sekundowego utworu z pogranicza drum’n’bass, electro i dubstep internauci kręcą filmiki, gdzie początkowo nic się nie dzieje, a jedna przebrana osoba zaczyna tańczyć w rytm muzyki. Po chwili następuje cięcie i tańczą już wszyscy bohaterowie, często przebrani za postaci z filmów, bajek, posiadający zwierzęce elementy (np. głowa konia, głowa kurczaka) lub w skąpych strojach, czy z nietypowymi przedmiotami. Pomysł podchwycili internauci z całego świata, tworząc swoje Harlem Shake’i. Gorączka Harlem Shake opanowała cały świat, a w okresie największej popularności memu w internecie pojawiało się nawet 4000 nowych filmików dziennie. Taniec wykonywali już studenci, norweska armia, pracownicy korporacji, ojcowie z dziećmi i wiele innych osób”

Najfajniejsze w tym jest chyba ostatnie zdanie z cytatu. W kręcenie filmików bawią się młodzi, starzy, poważni, śmieszni, głupi, mądrzy itd.Poniżej przykład:

Nie każdemu taka zabawa może się podobać, jednak myślę że jest to super sprawa na przerwanie monotonii. Być może niedługo nagram coś z RATem – próbuje ich namówić, ale jeszcze się wstydzą:). A jeśli nie z RATem to niedługo Piotrek zaprosi mnie znów do studia na Karkonoską patrzy, powyższy filmik 0:04-0:32.
Macie jakieś pomysły, podoba się Wam?:)

Mój ulubiony

http://youtu.be/ViFLH1MHXkI

Wróciłem przed chwilą z 12km biegania, więc idę na regenerację i pozdrawiam pozytywnie zakręconych:)

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Krystian Mrozik. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius