Poznajcie drużynę RAT 2

Ósemka szczęśliwców została wybrana z grona ponad 130 osób, które zgłosiły się do sportowego projektu Radia Wrocław. Teraz pod okiem profesjonalnych trenerów będą przygotowywać się m.in. do walki o tytuł Iron Mana.

Przez eliminacyjne sito przeszły cztery kobiety. Wśród nich Wanda Brewka z podwrocławskiego Pierwoszowa, która dowiedziała się o tym…przy stole:

W finałowej ósemce znalazł się m.in. Andrzej Nowak. – Zdaję sobie sprawę, że zaczyna się dla mnie nowy etap w życiu. Ale lubię takie wyzwania – mówi pochodzący z Tarnowa, mieszkaniec Wrocławia:

Ponadto w grupie finałowej RAT 2 są: Agata Szydło, Aleksandra Dykta, Małgorzata Przybysz, Bartosz Masłowiec, Krzysztof Borowiecki i Paweł Kiełbasa.

Agata Szydło 

Aleksandra Dykta

Andrzej Nowak

Bartosz Masłowiec

Krzysztof Borowiecki

Małgorzata Przybysz

Paweł Kiełbasa

Wanda Brewka

Czasu na radość nie ma zbyt wiele. Po poniedziałkowym spotkaniu organizacyjnym – już we wtorek pierwszy dzień treningowej pracy. O świcie finaliści Radiowej Akademii Triathlonu spotkają się na basenie, a po południu czekają ich zajęcia biegowe w Parku Grabiszyńskim.

Projekt Radia Wrocław prowadzony wspólnie z doświadczonymi trenerami z Grupy Triathlonowej RAT (Jakub Adam, Paweł Kotowski, Michał Wojtyło) ma na celu przygotowanie grupy finalistów do zdobycia triathlonowych szlifów. W przeciwieństwie do pierwszej edycji RAT, uczestnicy mogli wybrać z jakim dystansem chcą się zmierzyć. Finał projektu zaplanowano na 2018 rok podczas zawodów Half Iron Man w Gdyni i Iron Man Barcelona.

W tym roku uczestników Radiowej Akademii Triathlonu czekają pierwsze starty w Bełchatowie i Kórniku oraz obóz sportowy w Szklarskiej Porębie.

 

Podziel się:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Wykop
 • del.icio.us
 • Reddit
 • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Edycja 2017, Wiadomości. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Komentarze (2)

 1. Opublikowano 15 marca 2017 at 11:36 | Permalink

  Wszystko zostało wyjaśnione przez pana Michała w tym wpisie. Pozdrawiamy 🙂 https://www.rat.radiowroclaw.pl/michal-wojtylo-eliminacje-juz-za-nami/

 2. Grzegorz
  Opublikowano 14 marca 2017 at 11:14 | Permalink

  Jakie było kryterium wyboru ? podczas rekrutacji trenerzy nie chcieli zdradzić tego sekretu, ale może teraz byśmy mogli wszyscy się dowiedzieć 🙂 …co trzeba zrobić, bądź czego nie robić żeby dostać się do kolejnej edycji 🙂
  Pozdro dla przysżłych ironmanów ! 🙂

RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius