RAT: Czas na próbę generalną

To był ostatni sprawdzian przed finałowymi zawodami w Klagenfurcie. W Czechach drużyna Radia Wrocław sprawdziła się na dystansie half-ironman, na który składało się 1900 metrów pływania, 90 kilometrów jazdy na rowerze i 21 kilometrów biegu. Marcin Wróbelz grupy startowej RAT do sobotniego startu podchodził ze spokojem, ale też z konkretnym celem sportowym:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Najszybciej dystans 1900 metrów przepłynął właśnie Marcin Wróbel. Tuż po nim z wody wyszli Olimpia Łabuz i Michał Wojtyło.

Pierwsi zawodnicy zameldowali się na mecie chwilę po godz. 17. Zwycięzcą rywalizacji został Słowak Karol Dżalaj, który na pokonanie całego dystansu potrzebował 4 godzin i 59 sekund. Najlepiej z radiowej drużyny spisał się Michał Wojtyło, który na pokonanie trasy potrzebował 4 godzin i 50 minut.

– Najdramatyczniej było w wodzie – przyznał Michał Wojtyło.

O pół godziny swój rekord życiowy na tym dystansie poprawił Wojciech Górecki, który finiszował w czasie 5 godzin i 8 minut.

– Gdyby nie drobne kłopoty na trasie mogło być jeszcze lepiej – przyznał Górecki.

Cała siódemka uczestników RAT-u pomyślnie ukończyła zawody, w których wystartowało ponad 400 osób. 30 czerwca w austriackim Klagenfurcie uczestnicy Radiowej Akademii Triathlonu walczyć będą o prestiżowy tytuł Ironmana.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Podziel się:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Wykop
 • del.icio.us
 • Reddit
 • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Wiadomości. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Komentarze

 1. Opublikowano 11 czerwca 2013 at 17:44 | Permalink

  A venue like a night club will help a DJ on many fronts; it will help by allowing the DJ to
  understand what club goers are interested in listening to so when it
  comes time for a DJ to make a song, the DJ knows what is hot and what is not.
  Molotov- Wine bottle on fire that will catch anything
  in it’s path on fire once made contact with. Whenever you use your Internet browser, it is very important that you delete your browsing history after you log off.

RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius