RAT: Maraton Rowerowy

Blisko 800 osób wystartowało w trudnych zawodach w Lesznie. W stawce znaleźli się oczywiście uczestnicy Radiowej Akademii Triathlonu. Zawody rozegrano na dystansie 75 kilometrów.

Olimpia zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz pierwsze miejsce Open wśród kobiet, a Michał Wojtyło zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i tym samym stanął na najwyższym stopniu podium. Jak start ocenia zawodnik RAT, Maciej Garncarek?

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Za tydzień naszych zawodników czeka kolejny sprawdzian. W czeskich Dolanach wystartują w zawodach Half Ironmana.