Roztrenowanie…

…gdzie ono jest…?!

Ostatnie pół roku dało nam się trochę we znaki. Organizm pomału zaczyna mówić „nie”, chociaż czy to organizm czy bardziej głowa? Gdy jakiś czas temu poruszaliśmy wstępnie ten temat z naszym trenerem Pawłem, byłem dość mocno zaskoczony, kiedy dowiedziałem się, że roztrenowanie robi się głównie ze względu  na „głowę”. Człowiek bardziej od odpoczynku fizycznego potrzebuję odpocząć psychicznie. Mówiąc kolokwialnie po prostu „wyluzować” W końcu odkąd dołączyliśmy do RAT nasze życie na prawdę wywróciło się do góry nogami. Owszem zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić i muszę powiedzieć nieskromnie, że wszyscy radzimy sobie z tym naprawdę nieźle 🙂 Największe uznania oczywiście dla rodziców z naszej grupy – ja w tej chwili nie wyobrażam sobie mieć dziecka, nie mówiąc już o dzieciach i przygotowywać się do Ironman’a. Jak widać da się, i to mając nawet trójkę 🙂 Ba! Można nawet osiągać takie sukcesy jak Michał i Olimpia! (czapki z głów).

Ale odpocząć trzeba. A kiedy to ma nastąpić dla Nas? Całe szczęście już wkrótce! 🙂

Przed nami jeszcze ostatni sprawdzian w ten weekend na zawodach z serii Greatman w Kościanie na dystansie 1/4 IM i pomału zbliżamy się do końca sezonu. Potem mamy dostać trochę „laby” Szczerze mówiąc jeszcze nie wiem jak dokładnie ma to wyglądać, ale jestem bardzo ciekaw i czekam z niecierpliwością 🙂 Tymczasem jednak moje myśli skupiają się jeszcze na nadchodzącym weekendzie i starcie w Kościanie. Forma póki co dopisuje, czy dopisze pogoda? Oby! Ponieważ ściganie się w deszczu raczej nie będzie należało do najprzyjemniejszych 😉

Nie zapomnijcie Nam kibicować! 🙂

P.S. Żeby nie było, nie umawialiśmy się z Bartkiem na temat posta 🙂 Jak widać nie tylko mi się przyda trochę odpoczynku, zresztą nawet ostatnio rozmawiając z Wandą na treningu biegowym oboje jednogłośnie stwierdziliśmy, że jesteśmy już trochę zmęczeni. Więc z utęsknieniem czekamy na chwilę relaksu!

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Andrzej Nowak i otagowano jako , , , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius