RUNMAGEDDON Wrocław 13.05.2017

Jakiś czas temu chodziłam na crossfit. Sprawiało mi to dużo frajdy, bo lubię się zmęczyć, aby poczuć, że żyję. Każdy trenujący zna to uczucie satysfakcji po skończonym treningu. Im trudniej tym lepiej !

Crossfitowcy, podobnie jak triathloniści, biegacze, kolarze itd. mają swoje imprezy sportowe, gdzie mogą startować i rywalizować o czas, podium. Jedną z nich jest Runmageddon – wyścig połączony z morderczym torem przeszkód. Na udział w imprezie namówiła mnie koleżanka. To był szalony pomysł , ale takie właśnie lubię ! Wybrałyśmy serię „Rekrut” czyli biegu na dystansie 6 km z 30 przeszkodami. I to był bardzo dobry wybór ! Chociaż później i tak człowiekowi wszystko jedno czy jest bardziej brudny czy mniej. Dla mnie najgorsze było pierwsze zetknięcie się z błotem. Nie myślcie sobie, że takie tam ubrudzenie butów czy coś w tym rodzaju… To wymagało czołgania się a na końcu zanurzenia w brudnej, mokrej mazi ! Pamiętam jak przeklinałam Ewę, że mnie na to namówiła 🙂 Ale było też przy tym dużo śmiechu .

Hardcorowych przeszkód na swojej drodze miałyśmy sporo. Na trasie czekały bagna, woda, ogień, okopy, przeszkody linowe, pionowe i wiele innych atrakcji. To był prawdziwy błotny armagedon ! Błoto, błoto i jeszcze raz błoto. Nie pamiętam ile razy płukałam ubrania i buty, aby wreszcie odzyskały swój dawny wygląd. Na koniec medal i zdjęcie w blasku fleszy 🙂

Polecam imprezę ludziom, którzy szukają wrażeń i  nie boją się nowych wyzwań. Można sprawdzić się zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Moja „błotna wytrzymałość” została przesunięta do granic możliwości. Poprzestając na tym starcie, wracam do triathlonu i treningów.

Oj powrót do rzeczywistości był ciężki, ale o tym następnym razem 😉

Pozdrawiam

W.

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii, Wanda Brewka. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius