Sieraków oczami kibica

Do Sierakowa mam duży sentyment. Może to zbieżność dat, że zawody znowu wypadają w naszą rocznicę ślubu. W tym roku wypadła okrągła. Jeszcze nie tak dawno, nie uwierzyłabym,że spędzimy ją na sportowo. Ja w roli kibica, Wojtek startującego.
Od zawodów minęły prawie 2 tygodnie, ale nie mogłam nie napisać nic o tym miejscu. Triathlon Sieraków to niewątpliwie jedna z lepszych imprez triathlonowych z perspektywy kibica. Wszędzie jest blisko, a to ważny argument jeśli zabierasz ze sobą całą rodzinę. Plaża, lasek, dużo miejsca do biegania. Dzieciaki nie mają czasu się nudzić. Panuje tu niesamowita atmosfera. Na każdym kroku spotkasz rowerzystów, biegaczy, ludzi w piankach. W powietrzu czuć triathlonowy klimat !

Do Sierakowa zawitaliśmy już po raz drugi. Rok temu byłam zafascynowana wszystkim i wszystkimi. Tak to się chyba zaczęło z tym triathlonem. W tym roku, oprócz całego sprzętu do kibicowania, zabrałam rower. Mój rower szosowy 🙂 Pomiędzy gorączką przedstartową, udało nam się razem z Wojtkiem objechać trasę rowerową. Super przeżycie! Poczułam przedsmak tej zabawy! Może za rok otworzymy z RATami sezon triathlonowy właśnie tutaj.

Kibicowanie sprawia mi dużo frajdy i radości. Dobry kibic to i zawodnika podniesie na duchu i zmotywuje do walki !

Ja mam swój patent na trasie biegowej. Jest bardzo prosty. Wystarczy czytać imiona zawodników z numerów startowych i dopingować do walki. Zawsze spotykam się ze zdziwieniem zawodnika, a po chwili z miłym uśmiechem pomimo trudów trasy. Kiedyś jedna Pani zapytała mnie czy znam tych wszystkich ludzi ??? Śmieszne, ale to naprawdę działa!

 

W tym roku było bardzo gorąco. Wielu zawodników nie ukończyło wyścigu. Od samego patrzenia robiło się słabo, ale jak naprawdę było to wiedzą tylko startujący. Jeszcze raz gratuluję wszystkim a zwłaszcza GT RATowcom ukończenia zawodów.  Jesteście wielcy ! BRAWO!

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii, Wanda Brewka. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius