Start Sieraków

Pierwszy start w sezonie zaliczony. W miniony weekend w Sierakowie rozpoczęliśmy nasz sezon startowy. Dla mnie był to pierwszy start na dystansie ¼ IM. Pojechała ze mną naprawdę wspaniała ekipa kibiców, dziękuję im za gorący doping 🙂 Dodatkowo wielkim wydarzeniem w rodzinie był debiut Izy w zawodach, jak wiecie od niedawna zarażona wirusem Triathlonu, dzielnie trenowała przez 2 miesiące aby stanąć na linii startu. Szkoda, że nie mogłam jej kibicować i zobaczyć jak dobiega na metę ale nasze starty pokryły się czasowo. Ukończyła zawody na 5 miejscu w kategorii wiekowej, zadowolona, pełna optymizmu do dalszego trenowania.

Trasa w Sierakowie nie należy do najłatwiejszych, na rowerze zaliczyć trzeba kilka długich podjazdów ale trasa biegowa to dopiero było wyzwanie. Dwie pętle po 5 km wręcz crossowego biegania w okrutnym upale dały się nieźle we znaki. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, więc nie ma co narzekać. Cieszę się, że ukończyłam ten dystans zajmując 3 miejsce w K45 z czasem 03:06:19.

Fajna impreza, super organizacja, startowała liczna ekipa z GT RAT więc było komu kibicować.

Gratuluję wszystkim startującym dziękuję za mile spędzony czas w gronie fajnych ludzi.

Następny start Mietków, dystans ¼ więc będzie okazja żeby poprawić dopiero co ustanowiony rekord życiowy 🙂