Szlachetne zdrowie…

…Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz…

To oczywiście fragment Fraszki „Na Zdrowie” Jana Kochanowskiego. Tak krótki i tak prosty wydawałoby się tekst, ale ileż w nim prawdy! Mnie niestety wspomniane zdrowie ostatnio opuściło (mam nadzieję, że tylko na chwilę), a jak pewnie wiecie to powoduje u człowieka szeroką niechęć do wszystkiego. Już 2 tygodnie walczę, żeby dojść do siebie, a póki co końca nie widać. W sumię czuję się całkiem dobrze, ale głupkowaty kaszel – bo inaczej nie potrafię tego nazwać męczy mnie niemiłosiernie swym trwaniem.

Taki stan spowodował, że totalnie się rozleniwiłem… 🙁 Do tego fakt, że ostatnio pracuję z domu nie pomaga w przeciwstawieniu się jesiennemu marazmowi. Bo zimy to póki co u Nas nie ma 😉 A szkoda bo zdecydowanie bardziej wolałbym takie okoliczności przyrody. Lekki mrozik i trochę śniegu – na pewno to lepsza i „zdrowsza pogoda” do uprawiania sportu!

Cały czas myślę o powrocie do regularnych treningów, ale też z tyły głowy mam historię z zeszłego sezonu, kiedy to trochę na własne życzenie rozłożyłem się na następne 2 tygodnie ponieważ za szybko wróciłem i za bardzo dałem w sobie w przysłowiowy „palnik” Więc póki co zostaje katowanie mięśni brzucha w domowym zaciszu i modlenie się, żeby w końcu upierdliwa infekcja mnie opuściła. Chociaż muszę się przyznać, że dzisiaj zdecydowałem się pójść o krok dalej i odbyć małą sesję na trenażerze. Sprawdzić jak zachowa się mój organizm w kontrolowanych warunkach – przynajmniej temperaturowych 😉

Godzina dwadzieścia zaliczona i teraz z niecierpliwością czekam na skutki albo i efekty 😉 Mam nadzieję, że jutro obudzę się w dobrej formie co pozwoli mi na popołudniowe wypalanie tłuszczyku na salce 🙂 Bo jednak poranne skipy póki co sobie odpuszczę 😉

A tutaj z pamiętnika „trenażysty” 😉

 

(Trochę rozmazane, w końcu „w boju” byłem 😉 , a w tle Pan Kic – Ryszard przygląda się moim zmaganiom 🙂 )

Hou!

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Andrzej Nowak, Bez kategorii i otagowano jako , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius