Szosa z Elitą

W  Sobotni poranek w  Święto Trzech Króli obudziłem się jak zwykle o 6:30. Szybko przypomniało mi się, że trening rowerowy odbędzie się nietypowo, bo dopiero o 9:30. Położyłem głowę do poduszki i zasnąłem ponownie do 8:00. Od tej pory wróciłem już do normalnego rytmu. Szybkie, ale pożywne śniadanie, wyjście z psem, spakowanie szosy do auta i w drogę.

Rano za pośrednictwem portalu Zuckerberga, wyświetlono mi na smartfonie przypomnienie – dokładnie z zeszłego roku – o kultowym spotkaniu na Szczycie z Bartoszem Huzarskim (podczas odbywającego się tradycyjnie w Masywie Ślęży „Biegu Trzech Króli”). To był wyraźny znak, że dziś czeka wyzwanie!

A ponieważ piękną mamy wiosnę tej zimy, trzeba było to wykorzystać. Pogoda była rewelacyjna jak na tą porę roku. W porywach słupek rtęci dochodził do 10oC. Trochę powiewało, ale w tej szerokości geograficznej jest to standardem.

Pod „Orbitą” nastąpił szybki podział na trzy grupy: „MTB”, „Pepsi-Pączki” oraz „Turbo Pączki”.;) Dołączyłem do tej ostatniej. Miałem zaszczyt pojechać razem z Olimpią i Michałem Wojtyło, Michałem Rajcą, Mariuszem Chrobotem, Jesusem i Arkiem.

Elita GT RAT na szczycie Prababki

Michał wybrał trasę po Kocich Górach, którą nigdy wcześniej nie jeździłem. Super są te kręte trasy i Górki 😉

Jazda z Elitą zobowiązuje. Starałem się dać z siebie wszystko. Nie ukrywam, że było ciężko dotrzymać koło najlepszym. Ale jak się później okazało, dostałem aż 37 medali od Stravy 😉 Po wyprawie padłem na 2 godzinną drzemkę.

Niedzielę miałem wypełnioną po brzegi, wypełniałem też brzuszek 😉 Zjadłem dwa pełne obiady. Zapewniam z tego miejsca, że masa spoczynkowa pozostaje bez zmian 😉

Pozdrawiam

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Bartosz Masłowiec. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius