Triathlon Energy Bełchatów

Długo zabierałam się, aby napisać o pierwszych zawodach TRIATHLONOWYCH. Teraz gdy emocje opadły, mogę zebrać to wszystko w całość.

Tak jak pisałam, do Bełchatowa pojechaliśmy dzień wcześniej. Mieliśmy trochę czasu, aby przygotować się należycie do pierwszego startu. Choć ile głów, to tyle pomysłów padało jak rozplanować każdą minutę tego dnia. Było kilka propozycji, np., „Czy najpierw wstawić rowery do strefy zmian? Czy najpierw pojechać na trasę rowerową i zobaczyć co nas czeka następnego dnia? Czy iść coś zjeść? Czy pojechać nad zbiornik Słok, tam gdzie mieliśmy pływać???”  W ostateczności udało nam się wszystko ogarnąć i rowery do strefy zmian wprowadziliśmy w ostatniej chwili bo o 21.15 (koniec 21.30). Później szybka kolacja i odpoczynek po intensywnym dniu. O spaniu nie było mowy.  Za dużo emocji!

W niedzielę „obudziło nas” piękne słońce. Za piękne jak na debiut 🙂 Było bardzo gorąco. Przepłynęłam, przejechałam i przebiegłam dystans 1/8 IM. Niemożliwe stało się możliwe. Ten kto nigdy nie brał udziału w jakichkolwiek zawodach, nie będzie wiedział jakie emocje towarzyszą przed startem i po przekroczeniu mety. Ja mój debiut długo zapamiętam. Chłonęłam każdą minutę zawodów. Mimo tego,że pływanie nie poszło mi najlepiej, walczyłam do końca. Obudziła się we mnie chęć rywalizacji. Na rowerze goniłam Agatę, a na biegu Pawła 🙂 I tak dobiegłam do końca. Chwila przekroczenia METY…. nie do opisania. Szczęście, zadowolenie, satysfakcja, duma! Człowiek chce więcej i myśli o kolejnym starcie 🙂 „Wisienką na torcie” było podium i moje 3 miejsce w kategorii wiekowej. Poleciały łzy szczęścia.

Przeżywanie tych pierwszych zawodów z grupą miało swój niesamowity klimat. To był bardzo fajny czas, spędzony z fajnymi ludźmi!!! Dziękuję wszystkim, którzy pocieszali, radzili, rozśmieszali i byli z nami ! Gratuluję wszystkim, którzy ukończyli zawody, bo przy takiej pogodzie nie było łatwo.

W grupie siła !!!!

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii, Wanda Brewka. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius