WAKACYJNY ZAWRÓT GŁOWY

Wraz z nadejściem wakacji nastąpił krach w mojej codziennej stabilizacji. Konieczność zorganizowania wolnego czasu dziecku, które nie musi już uczęszczać do szkoły oraz nieuchronnie zbliżający się termin wyjazdu na urlop, którego początek zaplanowaliśmy na 01 lipca, spowodowały sporą wyrwę w mojej radiowo-blogowej działalności oraz obecności na treningach. Na radiowym blogu przy moim nazwisku zaczęły kłuć w oczy białe, niezapisane karty, natomiast w dzienniczku treningowym dominującym kolorem stał się czerwony (sygnalizujący opuszczony trening).

Trend ten postanowiłem odmienić już podczas urlopowego odpoczynku. Uzbrojony w rower i inny sprzęt niezbędny do treningów, po kilkunastu godzinach jazdy dotarłem z rodziną na miejsce. Po kilku godzinach snu i zakończonej porażką próbą połączenie się z Training Peaksem, przystąpiłem do realizacji sprawdzonego już podczas innych moich wakacyjnych wypadów schematu: jeden dzień : jazda na rowerze, następny: trening biegowy i tak naprzemiennie. Do tego dołożyłem jeszcze codzienny trening pływacki, przeplatany zabawami z córką w basenie.

 

Póki co udaje mi się sumiennie realizować założenia mojego planu. No może kuleję trochę z treningiem pływackim, który przegrywa z obowiązkami rodzicielskimi. Mam za to na koncie pierwszy sukces trenerski – nauczyłem Oliwię skakać „na główkę” do wody. Czy ten mój specyficzny BPS zda egzamin okaże się już 23 lipca w Bełchatowie podczas naszego pierwszego startu w zawodach triathlonowych. Jedno jest pewne – po dwóch tygodniach treningów tutaj z pewnością nie będą mi straszne żadne upały.

 

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii, Paweł Kiełbasa. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius