Wspomnienie słonecznej Grecji

Od moich krótkich wakacji w Grecji minął raptem tydzień z kawałkiem, a już się czuję jakby to był co najmniej miesiąc! Jeszcze chwilę temu wszystkie moje codzienne aktywności włączając w to treningi thriatlon’owe odbywały się w ciepłych promieniach południowego słońca…ehhh… O tym wydarzeniu przypomina mi już tylko dość szybko zanikająca opalenizna.

 

 

Jak to mówi Alina – „Chlor wszystko zje”. Nie będę się tutaj kłócił, niestety chyba ma rację! 😉 A w moim przypadku treningi pływackie to podstawa, gdyż jest to dyscyplina w której najwięcej mam do przepracowania. Mimo tego, że progres jest naprawdę dużo odkąd zacząłem moje prawdziwe zmagania z pływanie,  to wiem, że mam jeszcze sporo do zrobienia w tej dziedzinie. Ale nie poddaję się ani na moment i daję z siebie wszystko za każdym razem (jak zawsze 🙂 ). Tutaj muszę przyznać, że zdecydowanego „kopa” i pokłady pozytywnej energii dodają mi „towarzysze niedoli” 😉 Praca w grupie jest zdecydowanie przyjemniejsza, no i na pewno bardziej efektywna.

 

 

Klimat we może nie rozpieszcza tak jak we wspominanej Grecji, ale na szczęście pogoda we Wrocławiu zaczyna się robić co raz lepsza i nawet wstawanie na 6 na basen nie jest takie straszne jak jeszcze 2 miesiące temu. Powiem więcej – przyzwyczaiłem! A Ci wszyscy którzy dobrze mnie znają mogą potwierdzić, że jest to nie lada wyczyn 😉 Jak widać nawet takiego śpiocha, można zmienić w tej kwestii. Potwierdza to tylko, że póki co zapału mi nie brakuje (i oby tak było do „końca” albo nawet i dłużej 🙂 )!

Żeby jeszcze chwilę pozostać w słonecznych klimatach parę wakacyjnych zdjęć:

 

Ciao i do następnego! 🙂

Podziel się:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Wykop
  • del.icio.us
  • Reddit
  • Tumblr
Ten wpis umieszczono w kategorii Andrzej Nowak, Bez kategorii i otagowano jako , , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU NA FACEBOOKU
RADIOWĄ AKADEMIĘ TRIATHLONU WSPIERAJĄ
Grupa Triathlonowa GT RAT
Sportslab
Interferie
Olimpius